בס”ד

השכרת מתנפחים במרכז

מחפשים אחר אטרקציה מלהיבה ומרכזית לאירוע הבא שלכם? אצלנו ב-צ’יקו מתנפחים תוכלו למצוא היצע מרשים ומגוון של מתקנים מתנפחים המותאמים באופן אישי לכל סוגי האירועים.

השכרת מתנפחים לאירוע זה צ’יקו מתנפחים

אנחנו ב-צ’יקו מתנפחים עוסקים ומתמחים במתן פתרונות מגוונים בתחום האטרקציות לאירועים, לרבות, השכרת מתנפחים במרכז האירוע. לרשותנו, היצע מרשים של מתקנים מתנפחים המותאמים לכל אירוע ולכל גיל, החל ממתקנים מתנפחים לגיל הרך ועד למתקני אתגר מתנפחים המותאמים לבני נוער ומבוגרים כאחד.

מתקנים מתנפחים לאירוע בהתאמה אישית

אחת מהדרכים להבטחת הצלחתו של האירוע הבא שלכם היא באמצעות התאמת סוג ואופי המתקן המתנפח לאופי האירוע וגילאי הנוטלים בו חלק. כיום, עומד לרשותכם היצע הולך וגדל של מתקנים מתנפחים המותאמים לכל גיל וכל אירוע, בין אם האירוע מתקיים בשטח פתוח ובין אם האירוע מתקיים בתוך חלל מקורה.

חלק מהמתקנים המתנפחים המיועדים למטרות השכרת מתנפחים במרכז האירוע הינם מתקנים ממותגים בהשראת כוכבי טלוויזיה וקולנוע האהובים על הילדים כגון: המיניונים, אלזה, בוב ספוג ועוד.

מעבר להתאמת סוג המתקן לאופי האירוע וגילאי המשתתפים בו, אנו ממליצים לכם לבחון את תנאי השטח במקום בו תרצו לקיים את האירוע, ובהתאם לכך לבחור את גודל המתקן המתנפח אשר יוצב על ידיכם באופן עצמאי, או לחילופין, על ידי מפעיל מקצועי ומנוסה מטעמנו, המלווה ומתפעל את האירוע לכל אורכו.

מתקנים מתנפחים להשכרה במרכז האירוע

הקפדה יתרה על סוג ואופי המתקן המתנפח והתאמתו המלאה לכל אחד מהפרמטרים המצוינים לעיל, יבטיחו גם לכם את אירוע חווייתי וכיפי בו כל אחד ואחת מהמשתתפים יוכלו ליהנות מפעילות חווייתית. השכרת מתקנים במרכז האירוע הוא אחד משירותי האטרקציות לאירועים המוצעים על ידי ב-צ’יקו מתנפחים. שירות זה עומד לרשותכם בכל רחבי הארץ ולאורך כל ימות השבוע ושעות היממה.

אם גם אתם עומדים לקיים אירוע כזה או אחר בזמן הקרוב, אנו מזמינים גם אתכם ליצור איתנו קשר מיידי וליהנות משירותי ייעוץ מקצועי להתאמת מתקנים מתנפחים לאירוע ואטרקציות נוספות אותן תוכלו להפעיל באופן עצמאי או באמצעות מפעיל מקצועי ומנוסה מטעמנו במהלך האירוע.