מתנפחים לימי הולדת

כשחוגגים יום הולדת לעצמנו או לילדים אנו משקיעים מחשבה מרובה כיצד נפעיל את הילדים, מה להביא שיעסיק אותם, על איזה סגנון ללכת וכמובן מה העלות? מתנפחים לימי הולדת נותנים פתרונות לכל, הם מעסיקים את הילדים במשך שעות ארוכות, ילדים נהנים ומשתוללים ולא מאבדים עניין לאחר חצי שעה בלבד והעלות שלהם הינה הזולה ביותר מבין האטרקציות בימי ההולדת. המתנפחים מקנים אווירה של גן שעשועים או ג’ימבורי, הם מוסיפים צבע ושמחה ומעניקים חווית יום הולדת מושלמת.

כיצד ניתן להשכיר?

את המתנפחים שלנו ניתן להשכיר בשתי דרכים:

  1. מתקן בלבד- הלקוח מגיע אלינו אוסף את המתקן, מקבל הדרכה מקיפה כצד ניתן להפעיל אותו והוא אחראי לקפלו בסוף ולהחזיר לנו, התעריפים הם על בסיס יומי.
  2. השכרת מתקן עם מלווה- מפעיל מוסמך מטעמנו יגיע למקום האירוע יחד עם המתקן, יקים אותו, יהיה אחראי להפעלתו וידאג לסדר באזור המתקן.

המתקנים שלנו איכותיים, בטיחותיים וקלים לשימוש, ניתן להעמיסם במכונית פרטית והרכבתם לוקחת כ-5 דקות בלבד. אנו נדאג להתאים עבורכם את החבילה המשתלמת ביותר, לאחר בדיקה מקיפה של כמות המשתתפים, גילם ואופי האירוע. ישנם מתקנים שמתאימים לילדים עד גיל מסוים וישנם גם מתקנים למבוגרים המעוניינים להשתעשע. יחד אתכם ניצור את החגיגה המושלמת והכיפית ביותר כך שגם החוגג וגם חבריו יזכרו אותה להרבה זמן. את כל סוגי המתנפחים תוכלו למצוא באתר שלנו יחד עם החבילות שאנו מציעים.

למה אצלנו ?

אנו מתמחים בהפעלות לימי הולדת מכל הסוגים, בעלי ותק וניסיון בעבודה עם ילדים, אנו עומדים בכל התקנים הבטיחותיים שיש. השירות שלנו מקצועי, אדיב, חייכני ונעים, המתקנים וכל שאר האטרקציות שלנו חדישים ואיכותיים המקנים רוגע להורים. אנו נלווה אתכם החל משלבי ההתחלה של התכנון, נעזור לכם להחליט ולבחור מה הכי מתאים לכם, נתאים ביחד אתכם את התוכנים ואת סוגי האטרקציות וכמובן שנהיה אתכם במהלך החגיגה עצמה לוודא שהכול עובד כשורה. המקצועיות, האיכות והמחירים שלנו הם מה שמושך אלינו את קהל הלקוחות שלנו והשירות ושביעות הרצון של הלקוח עומדים לנגד ענינו בכל הפעלה.

לקלבת הצעת מחיר ופרטים נוספים חייגו או כנסו לאתר.