דוכני מזון לאירועים

כשמתכננים אירוע או חגיגה כלשהיא חלק גדול מהאירוע הנו הכיבוד. ההתעסקות באוכל והעמידה במשך שעות על הרגליים אינה מתאימה לכל אחד. לכן אנו מציעים הפעלת דוכני מזון לכל אירוע אשר יותאמו במיוחד לסוג האירוע שלכם ולכמות האנשים באירוע. מסיבה בלי אוכל היא לא באמת מסיבה וצריך להבין את החשיבות של מרכיב האוכל בכל אירוע. כל אירוע הינה חגיגה בפני עצמה ולכל אירוע המאפיינים המתאימים לו, כמות המוזמנים וגילאים שונים, לכן אצלנו תוכלו למצוא מגוון דוכני מזון ומגוון חבילות אשר מותאמות לפי חתך גילאים, כמות מוזמנים ומקום האירוע.

הדוכנים שלנו

בין מגוון האטרקציות הקיימות בחברה ישנם דוכני המזון הניתנים להשכרה ולהפעלה, כגון:

  • דוכן סוכר מתוק (שערות סבתא)
  • דוכן פיתות
  • דוכן פוקאצ’ות
  • דוכנן שוקולד ופאי שוקולד
  • דוכן פופקורן
  • דוכן נקניקיות
  • ועוד

הדוכנים שלנו ניתנים להשכרה בשני אופנים:

  1. השכרת דוכן בלבד- ניתן להשכיר את הדוכן ואת הציוד הנלווה לדוכן, הלקוח יגיע למקום האיסוף, יקבל הסבר מפורט על הפעלת הדוכן ואופן השימוש. הדוכנים קלים לשינוע וניתנים להובלה ברכב פרטי. דרך זו משתלמת במיוחד כי היא מצריכה עלות נמוכה עם תמורה גדולה.
  2. השכרת דוכן ומפעיל- בדרך זו ניתן להשכיר כל אחד מיני הדוכנים הרבים שברשותנו יחד עם מפעיל מתאים המוסמך להפעיל את הדוכן בבטחה. המפעיל ידאג לשינוע הדוכן, הרכבתו במקום, תפעולו וכמובן חלוקת האוכל לחוגגים. בסוף האירוע יקפל המפעיל את הדוכן וידאג לנקות ולסדר אחריו(במידה ומדובר בבית פרטי או שטח ציבורי).

חוגגים? רק איתנו

אצלנו בחברה תוכלו למצוא מגוון אטרקציות לימי הולדת ואירועים. החל מהשכרה של ציוד הגברה וציוד לקריוקי ועד להשכרת מתנפחים לימי הולדת, השכרת מכונות ודוכני מזון ומגוון אטרקציות נוספות.  מגוון החבילות שלנו תואמות לקהל הרחב כך שלא משנה באיזה סוג מסיבה או אירוע מדובר תוכלו למצוא אצלנו את החבילה המתאימה לכם. אנו נעזור לכם בהחלטות ונייעץ לכם בכל הנוגע לתכנון והפקה. בתיאום מלא מולכם נחליט יחד בהתאם לכמות המוזמנים, חתך הגילאים והמיקום מהן האטרקציות ואילו דוכני מזון מתאימים לכם. השירות שלנו מקצועי, אמין, בטיחותי ובמחירים תחרותיים והוגנים.